وب سایت خودکار تجزیه و تحلیل SEO و چرا شما نباید

چگونه شخصی وب سایت شما را از نظر موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب می کند؟ خوب ، آنقدر سخت نیست که کسی فکر می کند ، ممکن است چالش برانگیز هم باشد به همین سادگی هم نباشد. برای تبدیل رتبه بندی موتور جستجو به خرید طولانی مدت از تجارت وب خود ، صبر لازم است. باید به آن زمان و انرژی اختصاص دهید – این یک راه حل سریع نیست.

این مورد بعدی بخشی است که قرار است در دستانم باشد. اگر هیچ محتوایی در صفحه ندارید ، باید آن را بنویسید. به جای اینکه کلمات کلیدی را حدود 3 بار در یک سوم بالای صفحه وارد کنید. فقط آنها را در جایی قرار دهید که ممکن است به درستی خوانده شود. به عنوان مثال جمله aio آنها را قرار ندهید زیرا احمقانه به نظر می رسد. شما باید محتوای خود را حداقل در حدود 400-500 محتوا قرار دهید.

شرکت های جستجوگر از مشتریان آگاه قدردانی می کنند – تا یک حد سئو  مشخص. قطعات را بخوانید. یک کتاب جستجوگرها را انتخاب کنید. اطلاعات را مطابقت دهید. اما بعداً یک متخصص جستجوگرها استخدام نکنید و به آنها بگویید شما یک متخصص SEO هستید. به عنوان مثال ، شما هیجان زده می شوید که در مورد هر یک از دستگاه های جستجوگر جستجو کنید. شرکت سئو را سرزنش نکنید که به طور غیرمنتظره در این شرکت گنجانده نشده است. تغییرات تدریجی اندازه گیری شده بهترین است.

من در تلاش هستم تا این افراد را درک کنم ، فقط به موتورهایی مانند google و موتور بهینه سازی وابسته نیستم. شما باید یک مبارزه چند جانبه داشته باشید.

الکسا یکی از عناصر جستجوی اینترنتی است. شما در ابتدا با ارسال نتایج بهتر نتیجه خواهید گرفت. این سایت عالی همچنین به معنی شامل تصویر کوچک از سایت شما است. علاوه بر این ، سریعتر نمایه خواهید شد.

این مورد اغلب توسط بسیاری از وبلاگ نویسان مقاله بازاریابی وابسته بررسی می شود. شما چنین مقاله عالی نوشتید پیتزاریا شیکاگو درست است؟ هیچ پیوندی به وب سایت شما وجود ندارد ، گرما و نام در سراسر اینترنت گسترش می یابد ، زیرا گفته است که بینایی شما از کمبود ترافیک رنج می برد.

اگر تصاویری را در داخل خود بگنجانید ، به طور آنلاین کاملاً توجه داشته باشید ، کلمات کلیدی پرداختی را دارید که به عنوان کپی alt ذکر شده است. اگر در word word هستید و عکسی را بارگذاری می کنید ، جعبه دوم را در طبقه قرار دهید. به سادگی کلمه کلیدی را در داخل این جعبه دوم ذکر شده به عنوان alt keyword قرار دهید و سپس نمره بهینه سازی موتور جستجو در سایت خود را افزایش می دهید. این هشت نکته برای دستیابی به یک امتیاز بهینه سازی موتور جستجو در سایت ، به فرد کمک می کند.