گلهای زمستانی – بله شما می توانید چهار فصل رنگ داشته باشید

این بحث نه تنها شامل گل های زمستانی ، بلکه بوته ها ، گیاهان همیشه سبز ، چمن های زینتی و درختانی است که ممکن است از آنها برای جشن و رنگارنگی زمستان استفاده کنید. فراموش نکنید که گلدان های گل باغچه زمستانی خود را در بهترین مکان ممکن گروه بندی کنید و از گیاهان باغبانی مناسب برای باغبانی زمستان استفاده کنید – گلدان های Terra Cotta شکننده نیستند ، به عبارت دیگر. از قرار دادن گلدان ها روی بتن (خیلی سرد می شود) و گروه بندی گیاهان با هم در محلی که از آن در برابر باد محافظت کنید ، خودداری کنید.

گلهای زمستانی:

آستر (شکوفه افتاده ، و در برخی شرایط نیز می تواند گلهای اوایل زمستان تولید کند)
گل داودی (اواخر پاییز و در اوایل شکوفه زمستان)
کلم های زینتی (گل نیست ، اما برای پاییز بسیار جالب است ، سایه زدن از سبز به قرمز)
پنسیس (در بعضی مناطق می تواند در زمستان گل دهد)
Sedums (‘شادی پاییز’ در پاییز شکوفا می شود و در بعضی مناطق می تواند اوایل زمستان را پشت سر بگذارد)
گل بنفشه گلدار زمستانی
پیاز بهاری. همچنین می توانید باغ کانتینر زمستانی خود را با پیازهایی مانند گل برف ، کروکوس ، لاله ها و گل نرگس کاشت کنید.
چمن های زینتی:
در اینجا دو انتخاب خوب وجود دارد:

علف پر (در مناطق 4-9 مقاوم است ، از آنجا که در فصل رشد شکوفا می شود ، هیچ گل زمستانی وجود ندارد ، اما از نظر زمستانی علاقه بصری خوبی دارد).

Miscanthus sinensis (در مناطق 6-9 مقاوم است ، در اواخر پاییز با علاقه بصری در زمستان شکوفا می شود).

بوته های زمستانی و تولید کنندگان کم:

اسکاچ هیترز بسیار زیبا پاییز شکوفا می شود و در بعضی مناطق می تواند به گل های زمستانی برود ، و از زمستان به شکل خاصی در می آید.
اسکاچ هیتز: گلهای صورتی یا سفید اواخر کراسولا زمستان ، به 2 فوت رشد می کند و در زمستان یک سبز دوست داشتنی و متراکم است.
Wintergreen (بوته ای کم گسترش و توت قرمز). Wintergreen در سایه آفتاب رشد می کند. این گیاه هنگامی که در خاک مرطوب و اسیدی و دارای مواد آلی بسیار کاشته می شود ، بهترین عملکرد را دارد. مناطق مقاومت 3 تا 5 (6).
درخت عرعر: این دو نوع را امتحان کنید: درخت عرعر ساحلی (Juniperus conferta). این ارس از مناطق 6-10 پراکنده و مقاوم است. درخت عرعر باغ ژاپنی (همچنین یک پخش کننده ، از مناطق 4-10 تا 18 اینچ و مقاوم).
شمشاد: همیشه یک انتخاب عالی است. می توانید به شمشاد اجازه دهید که به طور طبیعی به شکل تپش در بیاید ، یا آن را برای یک جلد زیبایی جلوه دهید. و به یاد داشته باشید ، گل شمشاد هنگام کاشت در گلدان های یکسان ، در کنار پاسیو ، عرشه یا ورودی حیاط جلویی نیز خیره کننده به نظر می رسد.
سوزنی برگ های کوتوله: لیست زیر شامل سوزنی برگ هایی است که کاملاً مناسب باغبانی ظروف زمستانی است.
اینها در طیف وسیعی از رنگها از جمله آبی نقره ای ، زرد ، سبز آهکی و سبز عمیق وجود دارد. این سوزنی برگ های کوتوله دوست داشتنی نشان می دهد که شما به راحتی و بدون استفاده از حتی یک گل زمستانی می توانید به رنگ خیره کننده و علاقه بصری برسید. تغییرات در تن رنگ همراه با بافت و فرم برگ ، موارد زیادی را در کاشت ظروف شما ایجاد می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *